خانه / وقت سفارت کانادا / گرفتن وقت سفارت کانادا

گرفتن وقت سفارت کانادا

گرفتن وقت سفارت کانادا

یکی از پرطرفدارترین مباحث گردشگری و مهاجرت در دنیا، ویزا و گرفتن وقت سفارت کانادا می باشد. در کشور ما ایران هم بحث مهاجرت به کانادا داغ و پرطرفدار می باشد.

در بین کشور های مهاجر پذیر کشور کانادا جزء گزینه های محبوب بشمار می رود زیرا دولت کانادا سخت گیری کم تری نسبت به کشور های اروپایی در صدور ویزا دارد و وارد شدن بدون دردسر به کشوری که دارای بالاترین استاندارد های زندگی است متقاضیان مهاجرت به کانادا را افزایش داده است.

نحوه گرفتن وقت سفارت کانادا

اگر قصد اخذ ویزای کانادا را دارید در مرحله اول باید اقدام به گرفتن وقت سفارت کانادا نمایید. البته گرفتن وقت سفارت کانادا به منظور مصاحبه نمی باشد، بلکه برای انگشت نگاری و ثبت هویت شما می باشد باید توجه داشت که بی نقص و کامل بودن مدارک شما مهم ترین و ضروری ترین کار شما است.

مدارک شما باید بروز و گویای کامل وضعیت شخص درخواست کننده باشد و بتواند افسر ویزا را متقاعد کند که فرد متقاضی دارای شرایط ویزای کشور کاناداگرفتن وقت سفارت کانادا می باشد.
اما مسئله مهمی که در این بین وجود دارد این است که کشور کانادا در ایران دارای سفارتخانه نمی باشد و افراد درخواست کننده ایرانی باید خارج از ایران در یکی از شهر های دبی، استانبول، آنکارا، باکو یا ابوظبی وقت بگیرند. گرفتن وقت سفارت کانادا به دو صورت حضوری و آنلاین صورت می گیرد.

دریافت وقت سفارت کانادا به صورت حضوری

در اخذ وقت به صورت حضوری فرد متقاضی باید مدارک اخذ وقت، فیش بانکی هزینه های پرداخت شده و فرم درخواست پرشده را به سفارتخانه برده و وقت خود را اخذ نماید.

دریافت وقت سفارت کانادا به صورت آنلاین

در اخذ وقت به صورت آنلاین کار آسان تر از روش قبلی می باشد. فرد متقاضی ابتدا باید در سایت ثبت نام کرده و اسکن مدارک را ارسال نماید سپس باید فرم درخواست ویزا را پر کند و وقت خود را اخذ نماید.

مدارک مورد نیاز سفارت ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت یونان

ویزای توریستی کانادا

ویزای کانادا

درباره ی mh.badali

همچنین ببینید

روند رزرو وقت سفارت کانادا

روند رزرو وقت سفارت کانادا

روند رزرو وقت سفارت کانادا متقاضیان عزیز ویزای کانادا برای دریافت ویزای کانادا باید ابتدا با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *