خانه / وقت سفارت یونان / وقت سفارت یونان

وقت سفارت یونان

وقت سفارت یونان

برای اخذ ویزای کشور یونان یکی از اولین اقداماتی که باید صورت گیرد گرفتن وقت سفارت یونان است. گرفتن وقت سفارت یونانوقت سفارت یونان لازم به انجام مراحل معینی است که بدون آگاهی از این مراحل شخص موفق به اخذ وقت سفارت یونان نخواهد شد.

کشور یونان به این دلیل که در موقعیت جغرافیایی خوبی قرار دارد و عضو اتحادیه شینگن می باشد گزینه بسیار مناسبی برای سفر است. در حال حاضر بسیاری از درخواست کنندگان اقدام به گرفتن وقت سفارت یونان می نماید که علت این کار پایین بودن هزینه آن و زمان مناسبی که به درخواست کنندگان اعلام می شود، می باشد.

کشور یونان

کشور یونان، کشوری توسعه یافته در جنوب شرقی اروپاست، این کشور از شرق با ترکیه و از شمال با آلبانی، بلغارستان و مقدونیه دارای مرز مشترک زمینی است. یونان دارنده تاریخی ویژه و پر حادثه و دارای میراث فرهنگی است و در کل ساختار پایه ای برای فرهنگ اروپا و غرب به حساب می آید.

آتن پایتخت کشور یونان قرار دارد و شهرهای سالونیک، هراکلیون و پاتراس از شهرهای بزرگ این کشور به شمار می آیند.از جاذبه های گردشگری یونان می توان به نماد آتن ویونان یعنی آکروپولیس و جزایر سانتورینی و میکونوس اشاره کرد.

جالب است بدانید که همواره بین کشور عزیز ما ایران و کشور یونان روابط پایدارای برقرار بوده و در حال حاضر پرواز تهران-آتن هفته ای سه مرتبه صورت می گیرد به همین دلیل ویزای یونان یکی از پرطرفدارترین ویزاها در کشور ما است.

ویزا های پرطرفدار یونان

ویزای یونان همان طور که گفتیم ویزای یونان و گرفتن وقت سفارت یونان در ایران طرفداران زیادی دارد. بیشتر ایرانی ها متقاضی دریافت ویزای توریستی می باشند ولی ویزاهای تحصیلی و تجاری یونان نیز طرفداران خاص خود را دارند البته هر کدام از این ویزاها ویژگی های خاص خود را دارند که در زیر به بعضی از آن ها اشاره کرده ایم.

• دارندگان ویزای توریستی یونان می توانند حداکثر سه ماه می توانند در خاک یونان اقامت داشته باشند و حق کار کردن در این کشور را ندارند.
• ویزای تجاری یونان تنها به کسانی تعلق می گیرد که از طرف یک کارفرمای مقیم یونان استخدام شده باشد.
• ویزای تحصیلی یونان یکی دیگر از ویزا های پرطرفدار یونان است زیرا مراکز آموزشی عالی یونان با دانشگاه های معتبر اروپایی رابطه تنگاتنگی دارند. این ویزا فقط برای افرادی صادر می شود که موفق به اخذ پذیرش از یکی از دانشگاه های یونان شده اند.

گرفتن وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت کانادا

وقت سفارت ایتالیا

ویزای توریستی کانادا

ویزای کانادا

درباره ی mh.badali

همچنین ببینید

انواع وقت های سفارت یونان

انواع وقت های سفارت یونان

انواع وقت های سفارت یونان سفارت یونان برای راحتی متقاضیان انواع وقت های سفارت یونان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *