خانه / وقت سفارت کانادا / وقت سفارت کانادا در تفلیس

وقت سفارت کانادا در تفلیس

گرفتن وقت سفارت کانادا در تفلیس

در این مطلب میخواهیم به نحوه گرفتن وقت سفارت کانادا در تفلیس بپردازیم. به دلیل این که کشور کانادا در ایران دارای سفارت خانه نمی باشد کارگزاری این کشور یعنی VAC هم در ایران نمایندگی ندارد.

بنابراین متقاضیان گرفتن وقت سفارت کانادا بایستی برای تکمیل روند گرفتن ویزای کانادا به کشور های همسایه سفر کنند. روند گرفتن وقت سفارت کانادا به دو صورت می باشد.

روش اول گرفتن وقت سفارت کانادا حضوری و روش دوم گرفتن وقت سفارت کانادا آنلاین می باشد که در ادامه به گرفتن وقت سفارت کانادا در تفلیس به این دو روش می پردازیم.

وقت سفارت کانادا در تفلیس آنلاین

گرفتن وقت سفارت کانادا در تفلیس آنلاین به این صورت می باشد که فرد متقاضی ابتدا باید به سایت سفارت کانادا مراجعه کند و برای خود یک اکانت درست کند، بعد از آن باید به بخش رزرو وقت سفارت کانادا مراجعه کند که در این بخش بایستی مدارک خود مانند پاسپورت، مدارک شناسایی، گواهی شغلی، لیست گردش حساب و… را بارگذاری کند.

پس از بارگذاری مدارک لازم برای وقت سفارت کانادا نوبت به پر کردن فرم درخواست ویزای کانادا می رسد که فرد باید آن را تکمیل و ارسال کند. بعد از این مرحله فردمتقاضی باید برای تکمیل روند گرفتن ویزا و انگشت نگاری به شهر تفلیس در کشور گرجستان سفر کند.

این نکته را باید در نظر گرفت که اگر فرد متقاضی تفلیس را برای ادامه روند گرفتن وقت سفارت کانادا و ویزای کانادا انتخاب کرده است فقط ۳۰ روز فرصت دارد تا به این شهر سفر کند.وقت سفارت کانادا در تفلیس

وقت سفارت کانادا در تفلیس حضوری

متقاضیان ایرانی که قصد گرفتن وقت سفارت کانادا در تفلیس حضوری را دارند باید ابتدا به این شهر سفر کرده و مدارک لازم برای وقت سفارت کانادا را حضوراً به کارگزاری رسمی دولت کانادا در این شهر تحویل دهند و فرم درخواست ویزا را پر کنند.

اعلام نتیجه بین چند هفته تا یک ماه طول می کشد بنابراین نیاز به حضور شخص در این مدت نمی باشد و سفارت نتیجه را از طریق ایمیل به فرد درخواست کننده اعلام می کنند. زمان و ساعت کاری سفارت کانادا در شهر تفلیس به این صورت می باشد روز های دوشنبه تا جمعه از ساعت ۹:۰۰ صبح تا ۱۶:۰۰ بعد از ظهر.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۲۲۸۹۰۵۱۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

گرفتن وقت سفارت یونان

وقت سفارت ایتالیا

ویزای توریستی کانادا

ویزای کانادا

وقت سفارت یونان

درباره ی mh.badali

همچنین ببینید

روند رزرو وقت سفارت کانادا

روند رزرو وقت سفارت کانادا

روند رزرو وقت سفارت کانادا متقاضیان عزیز ویزای کانادا برای دریافت ویزای کانادا باید ابتدا با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *