خانه / وقت سفارت کانادا / وقت سفارت کانادا در ارمنستان

وقت سفارت کانادا در ارمنستان

وقت سفارت کانادا در ارمنستان

همان طور که می دانید برای گرفتن وقت سفارت کانادا باید به کشور های همجوار ایران مراجعه کنیم. یکی از این کشور ها ارمنستان می باشد که می توانید برای گرفتن وقت سفارت کانادا در ارمنستان اقدام بفرمایید.

قبلا درباره ی وقت سفارت کانادا در دبی و وقت سفارت کانادا در استانبول نکاتی را خدمت شما گفتیم. امروز می خواهیم درباره وقت سفارت کانادا در ارمنستان نکاتی را در این خصوص خدمت شما عرض کنیم.

همان طور که در وقت سفارت کانادا گفتیم، سفارت کانادا مصاحبه حضوری ندارد و فقط به بررسی مدارک و انجام چهره نگاری اکتفا می کند. همان طور که می دانید سفارت کانادا در ایران به حالت تعلیق در آمده است و برای انجام امور اداری مانند انگست نگاری و چهره نگاری سفارت کانادا باید به دفاتر VAC مراجعه کنید.وقت سفارت کانادا در ارمنستان

 

 

وقت سفارت کانادا در ارمنستان هم در واقع به منظور انجام امور اداری در دفتر VAC ایروان اخذ می شود و متقاضیان وقت سفارت کانادا و ویزای کانادا می توانند در این شهر حضور پیدا کنید.

گرفتن وقت سفارت کانادا در ارمنستان یک سفر کم هزینه برای شما رقم خواهد زد. از گذشته تا به امروز کشور ارمنستان به منظور طی کردن مراحل اخذ ویزا در بین ایرانیان مرسوم بوده است. معمولا ایرانیان برای وقت سفارت آمریکا هم کشور ارمنستان را انتخاب میکنند.

مقدار هزینه ای که هنگام انگشت نگاری ویزای کانادا باید بپردازید ۸۵ دلار کانادا می باشد که فرد متقاضی باید در زمان دریافت وقت سفارت کانادا آن را پرداخت کند.
یک مزیتی که وقت سفارت کانادا در ارمنستان برای ایرانیان دارد این است که وجود پرواز در دو روز متوالی به ایروان است و این امر سبب می شود که فرد متقاضی با یک مسافرت دو روز به ارمنستان مراحل اخذ ویزا را انجام دهد.

امیدواریم که مطالب بالا مورد قبول شما عزیزان واقع شده باشد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۲۸۹۰۵۱۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

وقت سفارت ایتالیا توریستی

وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت یونان

ویزای توریستی کانادا

ویزای کانادا

درباره ی mh.badali

همچنین ببینید

روند رزرو وقت سفارت کانادا

روند رزرو وقت سفارت کانادا

روند رزرو وقت سفارت کانادا متقاضیان عزیز ویزای کانادا برای دریافت ویزای کانادا باید ابتدا با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *