خانه / وقت سفارت کانادا / وقت سفارت کانادا حضوری

وقت سفارت کانادا حضوری

وقت سفارت کانادا حضوری

برای اخذ وقت سفارت کانادا حضوری ، به علت تعطیلی سفارت کانادا و در حالت تعلیق بودن کلیه فعالیت های سفارت این کشور در ایران شهروند ایرانی متقاضی باید به سفارخانه کشور کانادا در یکی از شهر های دوبی، ابوظبی، آنکارا، استانبول و باکو مرا جعه کرده ومدارک لازم را حضوراً به کارگزاری تحویل دهد و فرم درخواست ویزا را پر کند.

پس از آن فرد متقاضی باید هزینه صدور ویزا و همچنین انگشت نگاری را از طریق بانک پرداخت کند و فیش واریزی را ضمیمه ی مدارک خود کند. افراد بالای ۸۰ سال و پایین ۱۴ سال سن نیازی به انگشت نگاری و پرداخت هزینه انگشت نگای ندارند. پس از تکمیل مراحل ثبت نام، از طرف کارگزاری یک کد پیگیری به فرد در خواست کننده ویزا تعلق میگیرد که می تواند بقیه مراحل را از طریق این کد پیگیری کند.

اعلام نتیجه ی وقت سفارت کانادا حضوری حدودا بین چند هفته تا یک ماه به طول می انجامد که در نهایت فرد متقاضی می تواند به کشور برگردد و سفارت نتیجه موافقت و عدم موافقت با در خواست فرد را از طریق ایمیل به وی اعلام می کند. لازم به ذکر می باشد که تمامی مدارک فارسی که به سفارت کشور کانادا تحویل داده می شود باید توسط دارالترجمه ترجمه و دارای تایید دادگستری باشد.وقت سفارت کانادا حضوری

در روش گرفتن وقت سفارت کانادا حضوری، اگر مدارک فرد ناقص باشد درخواست وی برای ویزا رد می شود، پس قبل از ارائه مدارک به کارگزاری باید از تکمیل بودن آن اطمینان کامل داشت. مدارک فرد در خواست کننده به طور کلی باید بگونه ای باشد که افسر مربوطه را متقاعد کند که شخص پس از اتمام زمان ویزا خاک این کشور را ترک می کند. اگر قصد سفر به کشور کانادا را دارید برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۸۹۰۵۱۵

مدارک لازم برای وقت سفارت یونان

وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت یونان

ویزای توریستی کانادا

ویزای کانادا

درباره ی mh.badali

همچنین ببینید

روند رزرو وقت سفارت کانادا

روند رزرو وقت سفارت کانادا

روند رزرو وقت سفارت کانادا متقاضیان عزیز ویزای کانادا برای دریافت ویزای کانادا باید ابتدا با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *