خانه / وقت سفارت کانادا / وقت سفارت کانادا توریستی

وقت سفارت کانادا توریستی

وقت سفارت کانادا توریستی

در این مطلب می خواهیم به روند دریافت وقت سفارت کانادا توریستی بپردازیم امیداوریم برای شما دوستان عزیز مفید واقع شود. کشور کانادا هم مانند دیگر کشور های اروپایی و آمریکایی کشوری توریست پذیر شده است.

اما در حال حاضر دولت کشور کانادا سخت گیری بیشتری نسبت به قبل در صدور ویزا و وقت سفارت کانادا اعمال کرده است که یکی از دلایل آن را می توان کشور های جنگ زده ای دانست که میلیون ها آوره را روانه کشور های اروپایی و آمریکایی کرده اند که این خود باعث لطمه شدید به اقتصاد این کشور ها می شود.

جالب است بدانید که کشور کانادا دربین گردشگران ایرانی یکی از کشور های پرطرفدار و محبوب به حساب می آید اما برای دریافت ویزای این کشور مشکلات زیادی در طی روند اخذ ویزا برای ایرانی ها وجود دارد.

متقاضیان ایرانی برا گرفتن وقت سفارت کانادا توریستی هم باید مانند روند دریافت وقت های دیگر سفارت این کشور عمل کند یعنی برای دریافت وقت سفارت کانادا توریستی به دلیل نبود کارگزاری رسمی کانادا در ایران باید از طریق کارگزاری کشور های همسایه ایران اقدام به دریافت ویزای توریستی نمایند.
یکی از راه های دریافت ویزای توریستی کشور کانادا استفاده از خدمات پیکاپ ویزا می باشد که با استفاده از این خدمات گردشگران از سفر اجباری به کشور های همسایه ایران معاف می شوند.

کشور کانادا دارای ویزای های مختلف متناسب با مشاغل و افراد مختلف می باشد که ویزای Simple Entry ویزای متناسب برای گردشگری در این کشور است که مجوز برای اقامت به مدت زمان کوتاهی در خاک این کشور را به افراد می دهد. وقت سفارت کانادا توریستی

کشور کانادا

کانادا کشوری توسعه یافته که در همسایگی ایالات متحده آمریکا و در شمال قاره آمریکا قرار دارد. کشور کانادا به سبب پهناور بودن دارای آب و هوای متفاوتی می باشد مثلا در بخش قطبی آب و هوای سرد حاکم است و در بخش جنوب غربی که شهر ونکوور در آن جا واقع شده است، آب و هوا معتدل می باشد. یکی از مهم ترین جاذبه های دیدنی کشور کانادا آبشار نیاگارا، پهناورترین آبشار جهان است که در نزدیکی مرز دو کشور کانادا و آمریکا قرار دارد.

وقت سفارت یونان فوری

وقت سفارت یونان

وقت سفارت ایتالیا

ویزای توریستی کانادا

ویزای کانادا

درباره ی mh.badali

همچنین ببینید

روند رزرو وقت سفارت کانادا

روند رزرو وقت سفارت کانادا

روند رزرو وقت سفارت کانادا متقاضیان عزیز ویزای کانادا برای دریافت ویزای کانادا باید ابتدا با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *