خانه / وقت سفارت ایتالیا / وقت سفارت ایتالیا شینگن

وقت سفارت ایتالیا شینگن

گرفتن وقت سفارت ایتالیا شینگن

متقاضیانی که قصد اخذ ویزای شینگن کشور ایتالیا را دارند باید برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا شینگن اقدام کنند. طبق توافق کشور های عضو اتحادیه شینگن، مردم یکی از کشور های عضو اتحادیه شینگن برای سفر به دیگر کشور هایی که عضو این اتحادیه می باشند، مجبور به دریافت ویزا نمی باشند. اما مردمی که تبعه کشور های خارج از اتحادیه شینگن هستن ملزم به دریافت ویزایی به نام ویزای شینگن می باشند.

ایتالیا یکی از کشور های عضو اتحادیه شینگن است پس افرادی که بتوانند وقت سفارت ایتالیا شینگن و ویزای شینگن این کشور را دریافت کنند می توانند به کشور هایی همچون اسپانیا، پرتغال، سوئد، نروژ، هلند، بلژیک، اتریش، یونان، دانمارک، فرانسه، آلمان و دیگر کشور های عضو این اتحادیه بدون اخذ ویزای این کشور ها سفر کنند. بنابراین گرفتن ویزای شینگن ایتالیا نه تنها مجوز ورود به کشور ایتالیا می باشد بلکه مجوز ورود به چندین کشور بزرگ و کوچک اروپایی است.وقت سفارت ایتالیا شینگن

انواع ویزا و وقت سفارت ایتالیا شینگن

ویزای شینگن کشور ایتالیا بسته به هدف فرد از سفر به ایتالیا در چهار نوع متفاوت وجود دارد.

  • شخصی که قصد اقامت در شهر های ایتالیا را ندارد و ویزای شینگن ایتالیا را مجوزی برای سفر به دیگر کشور های عضو اتحادیه شینگن قرار داده است باید برای گرفتن ویز ای شینگن ایتالیا از نوع A و B اقدام کند. ویزا نوع A برای افرادی صادر می شود که قصد خروج از فرودگاه را ندارند و دوباره قصد سفر از فرودگاه به دیگر کشور های عضو اتحادیه شینگن را دارند. ویزا نوع B مناسب برای افرادی است که باید از فرودگاه خارج شده و از راه زمینی به دیگر کشور های عضو اتحادیه شینگن سفر کنند.
  • افرادی که قصد سفر گردشی به ایتالیا را دارند می بایست ویزای شینگن نوع C را دریافت کنند.
  • و در نهایت افرادی که برای تحصیل و کار و اقامت طولانی مدت به ایتالیا سفر می کنند باید ویزای شینگن ایتالیا نوع D را دریافت کنند.

وقت سفارت یونان ارزان

وقت سفارت کانادا

وقت سفارت یونان

ویزای توریستی کانادا

ویزای کانادا

درباره ی mh.badali

همچنین ببینید

اخذ ویزای توریستی ایتالیا

اخذ ویزای توریستی ایتالیا

اخذ ویزای توریستی ایتالیا اخذ ویزای توریستی ایتالیا مناسب کسانی است که قصد دارند برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *