خانه / وقت سفارت ایتالیا / وقت سفارت ایتالیا آنلاین

وقت سفارت ایتالیا آنلاین

گرفتن وقت سفارت ایتالیا آنلاین

دراین مطلب می خواهیم به یکی از روش های گرفتن وقت سفارت ایتالیا یعنی وقت سفارت ایتالیا آنلاین بپردازیم. همانطور که می دانید هر فردی برای سفر به کشور ایتالیا به هر عنوانی نیاز به گرفتن ویزا و وقت سفارت این کشور دارد.

گرفتن وقت سفارت ایتالیا به دو روش حضوری و آنلاین امکان پذیر است. نحوه گرفتن وقت سفارت ایتالیا آنلاین به این گونه می باشد که فرد متقاضی باید بعد از باز شدن سایت سفارت ایتالیا به سایت مراجعه کرده ابتدا برای خود یک حساب کاربری ساخته که مراحل توضیح داده شده در ادامه را باید طی کند تا حساب کاربری به درستی ساخته شود، ابتدا برای گرفتن یکی از وقت های

  • وقت سفارت ایتالیا توریستی: وقت توریستی ایتالیا برای افرادی مناسب است که با اهداف گردشگری در کشور ایتالیا، قصد اقامت چند روز تا چند ماه را دارند.
  • وقت تجاری سفارت ایتالیا: وقت تجاری سفارت ایتالیا مناسب برای افرادی است که از طرف یک شخص در ایتالیا به عنوان کارفرما استخدام شده و دعوت نامه دارند.
  • وقت توریستی خانوادگی: وقت توریستی خانوادگی نیز مناسب برای افرادی است که تمایل به سفر گردشی به همراه خانواده به ایتالیا را دارند.

پس از انتخاب یکی از گزینه های وقت سفارت ایتالیا فرد متقاضی می بایست مشخصات پاسپورتش را در فیلد های مشخص شده وارد کند که پس از اتمام این روند، مراحل ساخت حساب کاربری به پایان رسیده و حساب ایجاد می شود.وقت سفارت ایتالیا آنلاین

اما دشواری کار بعد از ساختن حساب کاربری شروع می شود. حال فردی که حساب کاربری برای خود ایجاد کرده باید به بخش تقویم سفارت برود و منتظر باز شدن ظرفیت ماه های در پیش رو بماند که این روند چک کردن باز شدن ظرفیت ممکن است بیش از یک ماه طول بکشد این هم باید اضافه کرد که باز شدن ظرفیت ماه های بعدی زمان و تاریخ دقیقی ندارد و به دلیل حجم بالای متقاضیان بعد از باز شدن ظرفیت ها در کوتاه ترین زمان ممکن ظرفیت ها به طور کامل تکمیل می شود.

برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا آنلاین بهتر است از کارشناسان و متخصصان در این زمینه یاری بگیرید مشاوران ما آماده یاری کردن شما دوستان عزیز در این زمینه می باشند.

تلفن تماس: ۰۲۱۲۲۸۹۰۵۱۵

وقت سفارت ایتالیا فوری

وقت سفارت کانادا

وقت سفارت یونان

ویزای توریستی کانادا

ویزای کانادا

درباره ی mh.badali

همچنین ببینید

اخذ ویزای توریستی ایتالیا

اخذ ویزای توریستی ایتالیا

اخذ ویزای توریستی ایتالیا اخذ ویزای توریستی ایتالیا مناسب کسانی است که قصد دارند برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *