خانه / وقت سفارت کانادا / هزینه وقت سفارت کانادا

هزینه وقت سفارت کانادا

هزینه وقت سفارت کانادا

یکی از سوالات پر تکراری که متقاضیان وقت سفارت کانادا می پرسند این است که هزینه وقت سفارت کانادا چقدر است. حال ما امروز به هزینه وقت سفارت کانادا می پردازیم.

معمولا افرادی که قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارند، دوست یا آشنایانی در این کشور دارند که برای آن ها دعوتنامه ارسال کرده اند. داشتن دعوتنامه یکی از راه های کم کردن هزینه برای سفر به کشور کانادا می باشد.

حال می خواهیم به انواع ویزاهای مختلف و هزینه های مربوط به آن که شامل هزینه وقت سفارت کانادا و انگشت نگاری می شود بپردازیم.

وقت توریستی سفارت کانادا و ویزای توریستی کانادا یکی از موارد بسیار مهم در میان متقاضیان ویزای کانادا می باشد. اکثر متقاضیانی که درخواست این ویزا را دارند معمولا برای دیدار با اقوام و آشنایان خود درخواست این ویزا را می دهند.

مجموع هزینه های این ویزا حدود ۴۰۰ دلار کانادا می باشد که شامل هزینه وقت سفارت کانادا، انگشت نگاری و چهره نگاری، فرم ویزای کانادا و ترجمه مدارک می باشد.

وقت سفارت کانادا تحصیلی و ویزای تحصیلی کانادا برای افرادی می باشد که قصد تحصیل در این کشور را دارند. هزینه ی این ویزا هم حدود ۴۵۰ دلار کانادا می باشد و کسانی که در خواست این ویزا را دارند باید وضعیت تحصیلی بسیار خوبی در ایران داشته باشند.هزینه وقت سفارت کانادا

یک نوع دیگر ویزا وجود دارد که آن ویزای تضمینی کانادا می باشد. این ویزا باید توسط یک کارگزار با تجربه و آگاه پیگیری شود. هزینه ی این ویزا حدود ۲۰۰۰ دلار کانادا می باشد که مبلغ بسیار زیادی است و در صورت مردود شدن مبلغ ذکر شده به متقاضی باز نخواهد گشت.

این ویزا مخصوص متقاضیانی می باشد که دعوتنامه ندارند و کارگزار مربوطه به کمک روابطی که در کشور کانادا دارد اقدام به اخذ دعوتنامه توریستی برا یفرد متقاضی می نماید. متقاضیان باید در این مورد توجه داشته باشند که از یک کارگزار مورد اعتماد و با تجربه و کاربلد کمک بگیرند.

همچنین شما عزیزان میتوانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما همه روزه آماده پاسخ گویی به شما عزیزان می باشند.

تلفن تماس: ۲۲۸۹۰۵۱۵-۰۲۱

وقت سفارت کانادا در ترکیه

وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت یونان

ویزای توریستی کانادا

ویزای کانادا

درباره ی mh.badali

همچنین ببینید

روند رزرو وقت سفارت کانادا

روند رزرو وقت سفارت کانادا

روند رزرو وقت سفارت کانادا متقاضیان عزیز ویزای کانادا برای دریافت ویزای کانادا باید ابتدا با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *