خانه / وقت سفارت کانادا / تعیین وقت سفارت کانادا

تعیین وقت سفارت کانادا

تعیین وقت سفارت کانادا از کشورهای اطراف ایران

همان طور که می دانید برای تعیین وقت سفارت کانادا باید به کشورهای همسایه ایران سفر کرد. از چندی پیش سفارت کانادا در ایران به حالت تعلیق در آمده است و متقاضیانی که درخواست ویزای کانادا را دارند باید به یکی از کشورهای زیر سفر کنند.

 کشورهایی که سفارت کانادا در آن جا کنسولگری دارند و متقاضیان با توجه به شرایط خود می توانند به یکی از آن کشور های سفر کنند.

کشور ترکیه یکی از کشورهای همسایه ایران می باشد که در آن جا سفارت کانادا دو کارگزاری دارد. شهر هایی که سفارت کانادا در آن جا می باشد، آنکارا و استانبول می باشد.

وقت سفارت کانادا در استانبول و وقت سفارت کانادا در آنکارا با یکدیگر تفاوتی ندارند و فرد متقاضی می تواند به هر کدام از کنسولگری ها مراجعه کند.تعیین وقت سفارت کانادا

وقت سفارت کانادا در استانبول یک مزیتی که دارد این است که پرواز رفت و برگشت در یک روز این امکان را به متقاضیان می دهد که صبح به این کشور سفر کرده و شب پس از انجام مراحل اداری به ایران بازگردند.

از دیگر کشور هایی که می توان برای تعیین وقت سفارت کانادا اقدام کرد، امارات می باشد. کشور امارات هم مانند کانادا دو کنسولگری در شهر های دبی و ابوظبی دارد. روند کاری در هر کدام از این شهر ها با یکدیگر تفاوتی ندارند.

کشور گرجستان هم از دیگر کشور هایی می باشد که سفارت کانادا در آن جا کنسولگری دارد. سفارت کانادا در پایتخت این کشور یعنی تفلیس واقع شده است.

کشور جمهوری آذربایجان یکی دیگر از این کشور ها می باشد. کنسولگری سفارت کانادا در شهر باکو واقع شده است.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی های لازم با شماره تلفن ۲۲۸۹۰۵۱۵-۰۲۱ تماس بگیرید. کارشناسان ما همه روز آماده پاسخ گویی به شما می باشند.

وقت سفارت ایتالیا شینگن

وقت سفارت یونان

وقت سفارت ایتالیا

ویزای توریستی کانادا

ویزای کانادا

درباره ی mh.badali

همچنین ببینید

روند رزرو وقت سفارت کانادا

روند رزرو وقت سفارت کانادا

روند رزرو وقت سفارت کانادا متقاضیان عزیز ویزای کانادا برای دریافت ویزای کانادا باید ابتدا با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *